top of page

Kesäaikataulu: 3.6-11.8.2024

Kevät 2024

BJJ & NOGI

  • 07:00 - 08:00  No-Gi (Olli)
    17:00 - 18:15  Bjj Peruskurssi (Fisnik ja Heidi)
    18:15 - 19:15  Bjj Tekniikka - kokeneet (Antti)
    19:15 - 20:15  Bjj Sparri 

    20:15 - 21:45  Bjj in English (Johan)

  • 16:15 - 17:15  No-Gi (Ilkka)
    17:15 - 18:15  Nappula Bjj (Kerttu ja Satu)
    18:15 - 19:45  Bjj Kisa/Drilli (Antti)

    19:45 - 21:15  Bjj (Thomas - Jon)

  • 07:00 - 08:00  Bjj (Mikko)
    17:15 - 18:15 Junnu Bjj (Senka ja Heidi)
    18:15 - 19:15  No-Gi Tekniikka (Jukka)
    19:15 - 20:15  No-Gi Sparri

  • 16:30 - 17:30  No-Gi (Eero)
    17:30 - 19:00  Bjj (Tuomas)
    19:00 - 20:15  Bjj Peruskurssi (Fisnik ja Heidi)

  • 07:00 - 08:00  Bjj (Danny)
    10:30 - 11:30  Bjj in English (Johan)
    17:00 - 18:00  No-Gi (Ilkka)
    18:00 - 19:30  Bjj (Fisnik)

  • 10:30 - 12:00 Bjj open mat

  • 15:30 - 17:00  Judo (Tero)
    17:00 - 17:45  Kehonhuolto ja Liikkuvuus (Anette)

MMA & MT

  • 07:00 - 08:00  No-Gi (Olli)
    16:30 - 17:30 
    MMA Kisa (Olli)
    17:30 - 18:30  MT Välineet (Aleksi)
    18:30 - 19:30  MT Tekniikka (Aleksi)
    19:30 - 20:30  MT Peruskurssi (Aleksi)

  • 16:30 - 17:30  MMA Kisa (Olli)
    16:15 - 17:15  No-Gi (Ilkka)

    17:30 - 18:30  MMA/MT Ottelutekniikka (Olli)
    18:30 - 19:30  MMA (Olli)

    19:30 - 20:30  MMA Peruskurssi (Olli)

  • 17:15 - 18:15  MT Tekniikka (Olli)
    18:15 - 19:15  MT Väline (Olli)
    18:15 - 19:15  No-Gi Tekniikka (Jukka)
    19:15 - 20:15  No-Gi Sparri
    19:15 - 20:15  MT peruskurssi (Olli)

  • 16:30 - 17:30 MMA Kisa (Olli)
    16:30 - 17:30  No-Gi (Eero)
    17:30 - 18:30 MMA Peruskurssi (Olli)
    18:30 - 20:00  MMA (Olli)

  • 16:30 - 17:30 MMA Kisa (Olli)

    17:00 - 18:00  No-Gi (Ilkka)

  • 12:00 - 13:30  Pystysparri

  • 15:30 - 17:00  Judo (Tero)
    17:00 - 17:45  Kehonhuolto ja Liikkuvuus (Anette)

BJJ & NOGI

  • 18:15 - 19:15  Bjj Tekniikka - (Antti)
    19:15 - 20:15  Bjj Sparri

  • 18:15 - 20:15  Bjj ja Nogi (Fisnik)

  • 07:00 - 08:00  Bjj (Mikko)
    18:15 - 19:15  No-Gi Tekniikka (Jukka)
    19:15 - 20:15  No-Gi Sparri

  • 16:30 - 17:30  No-Gi (Eero)
    17:30 - 19:00  Bjj (Tuomas)

  • 07:00 - 08:00  Bjj (Danny)
    10:30 - 11:30  Bjj in English (Johan)
    17:00 - 18:00  No-Gi (Ilkka)
    18:00 - 19:30  Bjj (Fisnik)

  • 10:30 - 12:00 Bjj open mat

MMA & MT

  • 17:30 - 18:30  MMA/MT Tekniikka (Olli)
    18:30 - 19:30  MMA/MT Välineet (Olli)

  • 17:30 - 18:30  MMA/MT Sparri(Olli)
    18:30 - 19:30  MMA (Olli)

  • 17:30- 18:30  MMA/MT Tekniikka (Olli)
    18:30 - 19:30 MMA/MT Välineet (Olli)

  • 16:30 - 17:30  No-Gi (Eero)
    17:30 - 19:00 MMA (Olli)

  • 17:00 - 18:00  No-Gi (Ilkka)

  • 10:30 - 12:00  BJJ & Nogi Open Mat

bottom of page